O MNIE

Malwina GłażewskaEmocje, uczucia, piękno, estetyka, wysublimowany smak…


…to tylko nieliczne przykłady fraz określających moje fotografie. Wewnętrzna potrzeba uzewnętrzniania piękna nieustająco motywuje mnie do odkrywania w sobie nowych pokładów twórczości. Tworzę, wyrażając własne spojrzenie na piękno, zamknięte w małych, ciasnych kadrach, które zwykle potrafią opowiedzieć więcej niż tysiąc słów.

Fotografia jest dla mnie rodzajem sztuki, który pozwala nam zatrzymać emocje w najpiękniejszych barwach. Piękno wypełnia nasze życie, otacza nas ze wszystkich stron. Niestety zwykle nie mamy czasu, aby zatrzymać się na chwilę i je dostrzec, po to właśnie, według mnie, wymyślono fotografię;)

W kadrze na zawsze zachowasz wyjątkowy moment, piękno chwili i każdą emocję, a ja marzę o tym, by pomóc Ci to zrobić. Fascynuje mnie praca z ludźmi od tych najmłodszych, słodkich noworodków poprzez prawdziwie szczere dzieci, zwariowanych nastolatków, zakochanych narzeczonych, aż po dojrzałe w miłości i życiu pary. Każda osoba przed obiektywem to dla mnie zupełnie nowa historia, wyzwanie i priorytet. Uwielbiam ten czas odkrywania Was podczas sesji, sprawia mi to ogromną radość, a każde urzekające Was zdjęcie jest dla mnie wyróżnieniem;)

 

Wybierając mnie na swojego fotografa możesz mieć pewność, że zrobię wszystko, aby opowiedzieć Twoją historię w sposób nienatarczywy, prawdziwy i pełen emocji, ponieważ potrafię dostrzec wyjątkowość chwili, a moim głównym celem jest zatrzymać ją na zawsze w Twoim sercu.